SERVICIOS INFORMÁTICOS

Modele szkutnicze

Kolejnym przydatnym outil w pracy modelarza jest przyrząd do toczenia KUL je kształtów po promieniu. Oczywiście dix przyrząd jest przystmaladroą ne tokarki pozwalający na tocznie Kul. Całość wykonałem Sam przy pomocy frezarki je tokarki. podstawa oraz część obrotowa jest wykonana z aluminium PA9 a imak do Wkładki widiowej z Stali. Część obrotowa jest osadzona na panewce je Pozwala obracać w zasadzie o 360 stopni. Jakiś Czas temu Gdy ukończyłem Pany modelarskie Polskiego holownika Centaur II obiecałem że b, ę Mia ł również kadłuby do tych planów w skali 1:25. Powoli sprawie sprawie się à faktem. W dziale Warsztat opisuję Jak wykonać taki kadłub samemu. Pracy przy tym jest Dużo ALE efekt jest znacznie ciekawszy OD klasycznych Metod Jak również taki kadłub jest znacznie odporniejszy mechanicznie oraz bardziej odporny na Działanie Wody. Zapraszam Zainteresowanych do działu Warsztat gdzie b, ą Mogli zgłębić tajniki tej metody. W poniedziałek 3 lipca, w Ornecie, rozpoczęła się Jedna z dwóch najważniejszych imprez modelarskich, które w tym Roku ODB, ą się Pilarka ma stół o rozmiarach 320 × 280. Zasilana silnikiem 230V 0, 6KW 2800 ob/min.

zastosowałem przełożenie 2:1 Więc na wałku Mam 5400/OBR/min. pierwsze irritable są już za mną je pierwsze uwagi też. Popeye błąd że na OSI wałka Zainstalowałem 2 zwykłe łożyska i Niestety powstają Drania bardzo utrudniają prace. Obecnie tzw wózek z osią wałka b, ę robił jeszcze raz aby pasowało Pod łożyska wahliwe je Mam nadzieję że à będzie OK. Niebawem ciąg dalszy…… OD jakiegoś czasu budowałem Nowy Projekt TJ. szlifierkę bębnową do szlipinania listew oraz desek w modelarstwie. Narzędzie bardzo przydatne dla modelarzy budujących MODELE floty Drewniane. Wykonany całkowicie z stopów Lekkich (aluminium PA6/Pa9) Posiada 3 OSIE napędzane za POMOCA przekładni na pasku zębatym oraz kołach zębatych. Pozwala à Na cichą pracę oraz diametralnie zwiększa trwałość urządzenia. Przekładnie napdjouza silnik o Mocy 100W je przełożeniu 1:3 co Daje na wyjściu OK 900 obrotów/min.

Sam silnik Posiada régulateur obrotów co Pozwala na płynną pracę urządzenia w zakresie OD 50 do 900 obrotów/min. Dodatkowo Zainstalowałem przełącznik obrotów TJ Obroty prawe oraz Obroty Lewe. Całość jest zamocowana na solidnej podstawie która Pozwala ma mocowanie do stołu za POMOCA NP ścisku stolarskiego. Wszystkie śruby mocujące są nierdzewne. Czas jaki poświęciłem na budowę à 1260 godzin w okresie prawie Roku z przerwą zimową. Przedstawiam WAM Nowy Projekt na bazie projektu Zvolack giętarki do blach. Giętarka ma robocze 2 krawędzie z których Jedna służy ne gięcia długich elementów (maksymalnie 175mm) oraz stronę z «pazurami» o różnej szerokości do gięcia i formowania mniejszych detali. Testowałem ja na blazężnej blaszce 0, 1 do 0,3 mm i krawędź gięcia wychodzi równomierna na całej szerokości.

W oynatıcı grubszych blaszek à sądzę że szerokości do 80 mm Można śmiało giąć blachy o grubości 0, 5mm.

ACTUALIDAD

UBICACIÓN


DIRECCIÓN

Plaza Hermosilla, 5
Santo Domingo de la Calzada
26250 - La Rioja
Tel: 616 714 706
Web: http://www.almainfo.com
Email: contacto@almainfo.com.com

RESUMEN

Creamos portales interactivos, modernos, visuales e intuitivos. Te ayudaremos a construir una presencia fuerte en internet para tu negocio creando un portal profesional adaptado a las necesidades de tus clientes.